Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Order
nl: Volgorde

en: Apply
nl: Toepassen

en: Attribute name
nl: Attribuutnaam

en: Option name
nl: Optienaam
