Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add
tr: Ekle

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Order
tr: Sıralama

en: Apply
tr: Uygula

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Attribute name
tr: Nitelik ismi
