Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Add
bs: Dodaj

en: Order
bs: Poredak

en: Apply
bs: Primjeni
