Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Order
el: Σειρά

en: Apply
el: Εφαρμογή
