Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Add
hr: Dodaj

en: Attributes
hr: Atributi

en: Order
hr: Redoslijed

en: Apply
hr: Primjeni
