Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Order
eu: Ordena

en: Apply
eu: Ezarri
