Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Add
ta: சேர்

en: Order
ta: வரிசை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
