Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add
uk: Додати

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Order
uk: Послідовність

en: Apply
uk: Застосувати

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Attribute name
uk: Назва властивості
