Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Apply
ug: قوللىنىش
