Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Attributes
de: Attribute

en: Order
de: Reihenfolge

en: Apply
de: Anwenden

en: Attribute name
de: Attributname

en: Option name
de: Options Name
