Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Add
ru: Добавить

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Order
ru: Порядок

en: Apply
ru: Применить

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Attribute name
ru: Название атрибута

en: Option name
ru: Название параметра
