Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Add
be: Дадаць

en: Order
be: Парадак

en: Apply
be: Ужыць
