Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
