Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add
cs: Přidat

en: Attributes
cs: Atributy

en: Option
cs: Možnost

en: Apply
cs: Použít
