Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Order
cy: Trefn

en: Apply
cy: Ceisio
