Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Order
eo: Ordo

en: Apply
eo: Apliku
