Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
es: Atributo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Add
es: Agregar

en: Attributes
es: Atributos

en: Option
es: Opción

en: Order
es: Pedido

en: Apply
es: Aplicar
