Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Add
fi: Lisää

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Order
fi: Järjestys

en: Apply
fi: Käytä
