Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Add
gl: Engadir

en: Attributes
gl: Atributos

en: Option
gl: Opción

en: Order
gl: Orde

en: Apply
gl: Aplicar
