Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Add
hi: जोड़ें

en: Attributes
hi: गुण

en: Option
hi: विकल्प

en: Order
hi: क्रम

en: Apply
hi: लागू करें
