Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
