Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma
