Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Add
lv: Pievienot

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Option
lv: Iespēja

en: Order
lv: Secība

en: Apply
lv: Apstiprināt
