Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Add
sv: Lägg till

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Option
sv: Val

en: Order
sv: Ordning

en: Apply
sv: Applicera
