Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Order
te: క్రమం

en: Apply
te: ఆపాదించు
