Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Add
fa: افزودن

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Order
fa: سفارش

en: Apply
fa: تایید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Attribute name
fa: نام مشخصه
