Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Add
he: הוספה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Option
he: אפשרות

en: Order
he: סידור

en: Apply
he: החל
