Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Add
it: Aggiungi

en: Attributes
it: Attributi

en: Order
it: Ordina

en: Apply
it: Applica
