UC Order Clone (6.x-1.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Clone
de: Duplizieren

en: Billing address
de: Rechnungsanschrift

en: Products
de: Produkte

en: Line items
de: Positionen

en: Delivery address
de: Lieferadresse
