UC Order Clone (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Clone
fr: Cloner

en: Billing address
fr: Adresse de facturation

en: Products
fr: Produits

en: Line items
fr: Eléments de commande

en: Delivery address
fr: Adresse de livraison
