UC Order Clone (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Products
lt: Prekės

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Line items
lt: Linijos elementai
