UC Order Clone (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Clone
tr: Kopya

en: Billing address
tr: Fatura adresi

en: Products
tr: Ürünler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Line items
tr: Ürün kalemleri
