UC Order Clone (6.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Clone
da: Klon

en: Billing address
da: Betalingsadresse

en: Products
da: Produkter

en: Line items
da: Varelinjer

en: Delivery address
da: Leveringsadresse
