UC Order Clone (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Clone
fa: تکرار

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Products
fa: محصولات

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Line items
fa: آیتم‌های خطی
