UC Order Clone (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Clone
hu: Klónozás

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Products
hu: Termékek

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Line items
hu: Tételek

en: Delivery address
hu: Szállítási cím
