UC Order Clone (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Clone
ru: Клонировать

en: Billing address
ru: Адрес расчёта

en: Products
ru: Товары

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Line items
ru: Позиции заказа
