UC Order Clone (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Clone
sv: Klona

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: Products
sv: Varor

en: Line items
sv: Varuartiklar

en: Delivery address
sv: Leveransadress
