UC Order Clone (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Clone
uk: Клонувати

en: Billing address
uk: Адреса платника

en: Products
uk: Товари

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Line items
uk: Позиції обліку

en: Delivery address
uk: Адреса доставки
