UC Order Clone (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Products
fi: Tuotteet

en: Line items
fi: Tuoterivit

en: Delivery address
fi: Postitusosoite
