PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Logo
am: አርማ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ
