PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Test
bg: Тест

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: Logo
bg: Лого

en: Show
bg: Покажи

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
