PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: User ID
cs: ID uživatele

en: All
cs: Vše

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Show
cs: Ukázat

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby
