PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: All
et: Kõik

en: Show
et: Näita

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Transaction approved
et: Tehing heakskiidetud

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi
