PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Reversed
eu: Alderantzikatu
