PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Test
fi: Testi

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: All
fi: Kaikki

en: Show
fi: Näytä

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Transaction approved
fi: Tilitapahtuma hyväksytty

en: Reversed
fi: Käänteistetty

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Opened
fi: Avoimet

en: Cash
fi: Käteinen

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Insufficient funds
fi: Ei katevarausta
