PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: All
hr: Svi

en: Show
hr: Prikaži

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
