PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Test
jv: Ujian

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Show
jv: Kétoknā

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol
