PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: All
mn: Бүгд

en: Logo
mn: Лого

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани
