PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: All
se: Buot

en: Show
se: Čájet
