PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: User ID
sk: ID používateľa

en: All
sk: Všetky

en: Show
sk: Zobraziť

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Transaction approved
sk: Transakcia schválená

en: Reversed
sk: Obrátený

en: Live
sk: Naživo

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Cash
sk: Hotovosť

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby
